سبدخرید

محصولات پرطرفدار

سوالات متداول

با کارشناسان ما در کانون همراه باشید

سوالات متداول

   هشدار::   قبل از ارسال سوال ، سوال خود را در میان سوالات متداول بیابید

کانون فناوری کودک و نوجوان

سوالات متداول

فرزندان ما از چه سنی توانایی یادگیری و آموزش برنامه نویسی را دارند؟

فرزندان شما از سن ۵ سالگی توانایی یادگیری برنامه نویسی را دارند .البته برنامه نویسی مناسب برای کودکان زبان گرافیکال اسکرچ جونیور است ، که کودکان با قرار دادن لوگوهایی مناسب فرامینی را یاد میگیرند.

آموزش های امنیت در کانون برای چه سنی مناسب است؟

کانون فناوری کودک و نوجوان با کمک از اساتید مجرب در حوزه امنیت سایبری و اینترنت امن، مباحث مربوطه را با توجه به گروه های سنی  در قالب سرفصل های مناسب برای هر رده ی سنی از کودک تا مربیان و اولیاء ،طرح ریزی نموده و در کارگاه های مناسب برای هر گروه سنی به طور منفک، آموزش میدهد.

آموزش های رباتیک در کانون در چه سطحی است ووجه امتیاز آن نسبت به سایر مراکز چیست؟

یکی از اهداف اصلی کانون از آموزش های برنامه نویسی ، آموزش برنامه نویسی برای رباتیک است .

اما مزیت رباتیک در کانون نسبت به سایر مراکز در این است که نوجوانان با تهیه کیت ها و ابزارهایی ارزان قیمت ، خودشان می توانند ربات مورد علاقه خود را با تحلیل و خلاقیت ذهنی بسازند و نیازی به استفادهاز الگوهای آماده در بازار را ندارند .

لذا با تهیه این ابزارها به جای یک ربات میتوانند ربات های متعدد بسازند .

چرا کانون را برای فناوری های نوین انتخاب نماییم ؟

کانون اولین موسسه ای است که دوره های فناوری را به صورت ترمیک ارائه مینماید .

کودکان در کانون میتوانند دوره های فناوری را از برنامه نویسی آغاز کرده و تا سطح برنامه نویسی iot یا اینترنت اشیاء در طی یک فرایند ۶ ساله پیش ببرند .

به زبان ساده کانون با آموزش صرف یک دوره برنامه نویسی کودکان شما را رها نمی کند .

نرم افزارماتریکس چیست ؟

یکی از فناوری های نوین ، طراحی جواهرات و سنگ های زینتی میباشد.

به نحوی که  طراحان و جواهرسازان حرفه ای نیز، خود را با تکنیک های مدرن هماهنگ کرده و ازطراحی تا اجرای مراحل ساخت ، محاسبات دقیق خود را توسط نرم افزارهای مختص به طراحی انجام می دهند.

در میان نرم افزارهای موجود ، رایج ترین و دقیق ترین نرم افزار طراحی طلا و جواهر ، ماتریکس matrix- می باشد که این روزها بین علاقه مندان و دوست داران طراحی طلا و جواهر بسیار محبوب شده است.

در این راستا کانون فناوری کودک و نوجوان با رویکرد کارآفرینی برای جوانان مفتخر به برگزاری دوره های مهارت محوربا اساتید مجرب در این حوزه میباشد.

ارسال سوال جدید

کانون فناوری کودک و نوجوانان

اولین مجری برگزاری ترمیک دوره های فناوری های نوین ، برنامه نویسی ، دیجیتال گرافیک ، اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان و مربیان با رویکرد مهارت و پروژه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نشر دیجیتال شماره های تماس : 02144726474 -02166055853 09124892965- 09120262898
logo-samandehi

شرکت طرح پردازان ایمن گستر

کانون فناوری کودک و نوجوان

تماس با ما