سبدخرید

محصولات پرطرفدار

دپارتمان آموزش سازمانی

شرکت طرح پردازان صبح

16 ارد · kanoonte · بدون دیدگاه

آموزش سازمانی

 

معرفی شرکت آموزشی طرح پردازان صبح

 

مجموعه ارائه‌دهنده دوره‌های مختلف موسسات معتبر آموزشی با جدیدترین سرفصل‌ها در حوزه‌های شبکه، امنیت، برنامه‌نویسی و مدیریت‌عمومی می‌باشد. همچنین این موسسه همگام با تکنولوژی‌های جدید، دوره های مختلف کلان داده، رایانش ابری، بلاک چین و اینترنت اشیا را با ترجمه جدیدترین سرفصل‌ها ارایه می‌دهد.

در راستای رسالت تخصص محوری، برحسب تجربه و نیاز سازمان‌ها، دوره‌هایی تحت عنوان سرفصل ویژه بصورت کاملا کاربردی نیز طراحی شده است. این شرکت تاکنون دوره‌ها و کارگاه‌های مختلفی را به صورت عمومی و سازمانی ،  با هدف توسعه  و توانمندسازی افراد و افزایش امنیت کاربران در جامعه هدف برگزار نموده است .

 این مجموعه  با عقد تفاهم نامه های مختلف از جمله :

دانشکده پست و مخابرات ( زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ) به عنوان مجری برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی ، وهمچنین با اخذ مجوز آموزش نشر دیجیتال  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،  سعی درتوسعه و افزایش توانایی های خود در زمینه های فوق نموده است .

 

شایان ذکر است که شرکت مذکور به همت اعضاء شرکت فناوری اطلاعات ” انتخاب” که سالها در حوزه آموزش و پروژه های فناوری ،  شبکه و امنیت اطلاعات ، مدیریت تحول سازمانی فعالیت می نمودند ، در سال ۱۳۹۸ خدمات آموزشی را در قالب شرکت طرح پردازان صبح ،به صورت مجزا ، ثبت نموده و در دو حوزه آموزش های سازمانی و آموزش های فناورانه به کودک و نوجوان ، فعالیت می نمایند .

کانون فناوری کودک و نوجوانان

اولین مجری برگزاری ترمیک دوره های فناوری های نوین ، برنامه نویسی ، دیجیتال گرافیک ، اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان و مربیان با رویکرد مهارت و پروژه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نشر دیجیتال شماره های تماس : 02144726474 -02166055853 09124892965- 09120262898
logo-samandehi

شرکت طرح پردازان ایمن گستر

کانون فناوری کودک و نوجوان

تماس با ما