سبدخرید

محصولات پرطرفدار

همایش روز ملی دختران فناوری وزارت ارتباطات

با حضور کانون فناوری کودک و نوجوان

 

سازمان فناوری اطلاعات با مشاركت افراد فعال در زمینه فناوری اطلاعات، كارآفرینان موفق، آموزش و پرورش و سازمان نظام صنفی از جمله کانون فناوری کودک و نوجوان به عنوان شرکت منتخب و فعال در حوزه کودک و نوجوان  این سری رویدادها را با هدف چشم‌اندازسازی كارآفرینی برای دختران دبیرستانی برگزار كرد.
دانش‌آموزان ۱۵ مدرسه در این برنامه‌ها مشاركت داشتند، این دانش آموزان طی دوره‌هایی۳ روزه بر اساس ایده‌های خلاقانه خود، گروه‌هایی را شكل دادند و با مربیانی كه برای آنها در نظر گرفته شده بود مهارت آموزی را آغاز كردند.
این مربیان كه همگی جزو مدیران كسب و كارهای موفق و شناخته شده هستند، در راستای مسئولیت اجتماعی خود در این برنامه مشاركت كردند.

 

کانون فناوری کودک و نوجوان

این مربیان صبح امروز پنجشنبه ( ۵ اردیبهشت ) در باغ كتاب، دانش آموزان برگزیده این رویدادها به ارائه كارهای خود می پردازند.
توانمندسازی دختران و زنان، از جمله اهداف برگزاری چنین رویدادهایی است، آشنایی آن ها با ابزارهای نوین عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات می تواند امكان مشاركت بیشتر زنان را مهیا كند.
البته ماجرای مهارت آموزی این دختران صرفا به رویداد گذشته محدود نمی شود و حتی امروز نیز برای آن ها در سالن اصلی پنل‌هایی تخصصی در خصوص بررسی وضعیت دختران در فاوا و فضای مجازی برگزار می‌شود.
در كنار برنامه اصلی هفت كارگاه مختلف برای دختران مقطع ابتدایی تا دبیرستان كه در این رویدادها شركت كرده اند، برگزار خواهد شد.
همایش روز دختران در آی سی تی در باغ كتاب تهران در حال برگزاری است.

 

گزارش سازمان فناوری اطلاعات از کانون فناوری کودک و نوجوان درنمایشگاه
#دختران_ict👇👇👇 😊 استفاده از ساده‌ترین شیوه برای آموزش برنامه‌نویسی

زهره رشاد، مدیرعامل کانون فناوری کودک و نوجوان که در زمینه آموزش دوره‌های برنامه‌نویسی، فناوری اطلاعات و امنیت کودک در فضای مجازی فعال است یکی از میزهای نمایشگاه همایش روز دختران و ICT را در اختیار داشت که در این مورد گفت: اخیرا در حوزه آموزش برنامه‌نویسی به کودکان از سنین ۴ تا ۱۸ سال ورود کرده‌ایم. در اینجا هم با کودکان سه سال به بالا کار می‌کنیم تا این مفاهیم را در قالب یک بازی که روی میز‌های مختلف توسط ما و سایر همکاران از شرکت‌های آی‌تی دیگر کامل می‌شود با ساده‌ترین شیوه و در فضایی جذاب و شاد به آنها منتقل کرد.

کانون فناوری کودک و نوجوان

خانواده کانون با حضور فعال خود در همایش ۲۷۴ کودک و نوجوان را تحت آموزش های مقدماتی فناورانه و آگاهی رسانی قرار دادند.

کانون فناوری کودک و نوجوانان

اولین مجری برگزاری ترمیک دوره های فناوری های نوین ، برنامه نویسی ، دیجیتال گرافیک ، اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان و مربیان با رویکرد مهارت و پروژه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نشر دیجیتال شماره های تماس : 02144726474 -02166055853 09124892965- 09120262898
logo-samandehi

شرکت طرح پردازان ایمن گستر

کانون فناوری کودک و نوجوان

تماس با ما