سبدخرید

محصولات پرطرفدار

کارشناس امنیت

Security Specialist

26 فرو · kanoonte · بدون دیدگاه

Security +

Security Specialist

دوره کارشناس امنیت که ترکیب سه دوره Security+، CEH و PWK است، با هدف کسب آمادگی برای موقعیت شغلی کارشناس امنیت است. دوره Security+ از مهم‌ترین دوره‌های آموزشی شرکت CompTIA است که دانش و مهارت‌های موردنیاز برای آشنایی با نصب و پیکربندی سیستم‌ها را برای ایجاد برنامه‌های کاربردی، شبکه‌ها و دستگاه‌های امن به فراگیران آموزش می‌دهد. علاوه بر این، مباحث این دوره آشنایی با واکنش به تهدیدها با استفاده از تکنیک‌های کاهش تهدید، مشارکت در فعالیت‌های مرتبط با کاهش ریسک و انجام عملیات با آگاهی از سیاست‌‌ها، قوانین و مقرراتِ قابل اجرا را دربرمی‌گیرد. دوره CEH یکی از معتبرترین دوره‌های بین‌المللی به شمار می‌رود که توسط مؤسسه EC-Council طراحی شده است و ابزارها و تکنیک‌های مورد استفاده نفوذگرها و کارشناسان امنیت اطلاعات را در اختیار فراگیران قرار می‌دهد. در واقع CEH فراگیران را در جایگاه هدایت یک محیط عملی و واقعی قرار داده و چگونگی استفاده از فرآیند نفوذ قانونمند و سیستمی را به آنها می‌آموزد. دوره PWK نیز از دوره‌های بین‌المللی است که توسط مؤسسه Offensive Security ارائه می‌شود. این دوره با هدف آموزش راهبران شبکه و کارشناسان امنیت طراحی شده که قصد دارند گام‌هایی جدی و هدفمند در جهت ورود به دنیای تست نفوذ‌پذیری حرفه‌ای بردارند. این دوره‌ی منحصربفرد، فراگیران را با آخرین ابزارها و تکنیک‌های نفوذ قانونمند آشنا می‌سازد. دوره PWK با وارد کردن داوطلبان در یک محیط مملو از سیستم‌های هدف، متنوع و آسیب‌پذیر، فرآیند کامل تست نفوذپذیری را از ابتدا تا انتها شبیه‌سازی کرده است.

کانون فناوری کودک و نوجوان

هدف از برگزاری دوره چیست؟

  • کسب آمادگی برای ورود به بازار کار امنیت به عنوان کارشناس امنیت
  • آشنایی و تسلط بر تهدیدها، حملات و آسیب پذیری ها و مفاهیم اولیه تست نفوذپذیری
  • تسلط بر فناوری ها و ابزارهای مورد استفاده در زمینه امنیت
  • شناخت تکنیک های حملات منع سرویس، بات نت ها، ابزارها و مقابله با این نوع حملات

چرا به این دوره نیاز داریم؟

افراد بسیاری تمایل به ورود به حوزه امنیت را دارند و به دنبال نقطه شروع برای این امر می باشند. این افراد عموما با دانش نسبی و مطالعات خود و یا حتی گذراندن یک یا چند دوره، به مصاحبه شغلی می روند و به نتیجه مطلوب نمی رسند. علت این امر عدم تمرکز بر مسائل کلیدی و مورد نیاز در بازار امنیت است. این دوره با حذف موارد غیرکاربردی و مواردی که هم پوشانی دارند، به فراگیر کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن بتواند به نتیجه مطلوب به صورت متمرکز و یکپارچه دسترسی یابد. فراگیر در پایان این دوره توانایی ورود به بازارکار امنیت و انجام مصاحبه شغلی با موفقیت را خواهد داشت.

چه کسانی به این دوره نیاز دارند؟

  • کارشناسان و مهندسان شبکه
  • کارشناسان واحدهای فناوری اطلاعات
  • علاقمندان به حوزه های سایبر و امنیت شبکه
  • راهبران شبکه
  • راهبران سیستم

کانون فناوری کودک و نوجوانان

اولین مجری برگزاری ترمیک دوره های فناوری های نوین ، برنامه نویسی ، دیجیتال گرافیک ، اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان و مربیان با رویکرد مهارت و پروژه با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نشر دیجیتال شماره های تماس : 02144726474 -02166055853 09124892965- 09120262898
logo-samandehi

شرکت طرح پردازان ایمن گستر

کانون فناوری کودک و نوجوان

تماس با ما